Hainbuch Türkiye Distribütörü – Yetkili Satış Mümessili

Dünyada, iş parçası bağlama sistemleri konusunda lider firmalar arasında yer alan Hainbuch, kurulduğu 1951 yılından itibaren sürekli inovasyon ve müşterilerinden gelen isteklere göre geliştirdiği ürünleri ile bugün tüm dünyada saygı duyulan ve 8000’den fazla ürünün stokta beklediği bir marka olarak imalat endüstrisine hizmet etmektedir.

Hainbuch, 1951 yılında küçük bir garajda kurulmuş ve bir iki yıl süre sonunda hızlı değitirilebilen en iyi iş parçası sıkma kafasını yapma fikriyle üretime başlayan Hainbuch, bugün 150’den fazla patent ile bu alanda en ileride olan firmalar arasındandır.

Hainbuch ürünleri, endüstriyel sektörlerde uzay ve havacılık, otomotiv, imalat, enerji, medikal teknolojiler gibi bir çok alanda tercih edilmektedir.

Hainbuch ürünleri arasında, hızlı ayna değiştirme sistemleri, iç ve dış çaptan sıkma pensli aynalar, kauçuklu iç ve dış çaptan sıkma pensli aynalar, işleme merkezleri için pensli sıkma sistemleri, hassas tabla sıfırlama sistemleri, pensli sıkma sistemleri için özel çözümler gibi birbirinden özel ve işlevsel ürünlerini tüm dünyaya sunmaktadır.

Biraz rakamlarla Hainbuch’tan bahsetmek istersek, Hainbuch, Almanya merkezde 5 farklı lokasyonda dünyada ise 11 farklı lokasyonda yer almaktadır. Tüm dünyada çalışanlarının sayısı 850 olmakta ve 45 adette bursiyer ile iş hayatına devam etmektedir.

Hainbuch markasının Türkiye operasyonu, Hidkom Mühendislik firması tarafından yapılmaktadır. Hidkom Mühendislik, Hainbuch markasının yetkili satış distribütörü ve Türkiye satış mümessili olarak görev yapmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz Hainbuch ürün tedariği ve mühendislik desteği için Hidkom Mühendislik firmasına başvurabilirsiniz.

Yorum yapın