İmalat ve Endüstri Sanayisinin Yeni Tedarik Merkezi Teknikurunler.com

İmalat sanayilerinde sayısız uygulama için özel çözüm projeler her zaman gerekli olmuştur. Müşteri talepleri doğrultusunda gerçekleşen bu özel proje uygulamalarında her parçayı tek tek imal etmek mümkün olamamaktadır. Bu yüzden iş akışının daha seri ve belirli standartlar çerçevesinde olması için standart teknik ürünleri kullanmakta yarar vardır.

Türkiye’de ki standart parça üreticileri alanlarında iyi olmakla birlikte bazı özel parçalar özellikle yurt dışına Almanya gibi yerlere yapıldığında, o ülkenin istemiş olduğu standartlar gereğince bazı kriterlere sahip olmalı. Bu konuda dünyanın önde gelen üretici markası “Norelem” teknik ürünler konusunda binlerce farklı ürün ve onbinlerce alt ürünü ile bu alanda büyük bir oyuncu olarak öne çıkmaktadır.

Teknik ürünleri kategorize etmek istersek bağlama elemanları kategorisinde; hızlı bağlama elemanları, mafsal çeşitleri, setskurlar, bağlantı civataları, tork civataları gibi ürünler yer almaktadır. Baskı yayları ve sönümleyiciler kategorisinde gazlı yaylar, amortisörler, elastomer yaylar, kauçuk tamponlar ve birçok ürün yer almaktadır.

İş parçası bağlama sistemlerinde bağlama pabuçları, mengeneler, özel iş tutmak workholding sistemleri yer almaktadır.

Özellikle cnc torna aynası ayağı konunda Alman HWR markasının birçok cnc torna aynası üreticisin sert ve yumuşak torna ayaklarını üretmesi büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Yine kilitleme bulonları yada indeksleme pistonları olarak isimlendirilen ürünlerde Türkiye pazarında muadili olmayan ürünler ve çok büyük kullanım sağlamaktadır.

Sonuç olarak endüstriyel alanlar için Teknikurunler.com sitesi, sahip olduğu binlerce ürün ile imalat sanayisinin tüm ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılamayı hedeflemektedir. Bu yazı vesilesiyle sizlerde siteyi ziyaret edip ihtiyaç duyduğunuz ürünü satın alabilirsiniz.

Yorum yapın